فیلم شکارچی شنبه توسط موسسه شهید آوینی ساخته شده است. فیلمنامه «شکارچی شنبه» از جمله این کارهایی بود که مورد اقبال مؤسسه قرار گرفت و برای تولید آن نیز زحمات زیادی در داخل و خارج از کشور کشیده شد، عوامل جلو و پشت دوربین هم تقریباً با وسواس زیاد انتخاب شدند، البته باید از برخی از عوامل که به لحاظ پاره ای از ملاحظات از جمله هدف گیری فیلمنامه تا پای قرارداد و دریافت پیش پرداخت هم آمدند و بعد پس زدند، صرف نظر کرد. تهیه کننده ی این فیلم، محمد قهرمانی می گوید: البته این افراد نیز نگران بودند که مبادا بابت همکاری در این فیلم برایشان اتفاقی بیفتد چون از لحاظ محتوای فیلمنامه همه پیش بینی یک اتفاقاتی را می کردیم، به طوری اخیراً دوستان پخش فیلم به ما گفتند که مراقب باشید که ترور نشوید و ما می گفتیم ما آماده شهادت هستیم. 

عوامل فیلم شکارچی شنبه


کارگردان: پرویز شیخ طادی
تهیه کننده: مجید اسماعیلی
فیلمنامه نویس: پرویز شیخ طادی
بازیگران: علی نصیریان – امیریل ارجمند – دارین خمسه – آرسینه سوکیاسیان – مهدی فقیه – سیلوا آندرانسیان
مدت: 90دقیقه
صدابردار: خسرو کیوان مهر
صداگذار: آرش اسحاقی
طراح صحنه و لباس: بابک پناهی
چهره پرداز: سودابه خسروی
جلوه های ویژه : جواد شریفی راد
فیلمبردار: حسین ملکی
تدوینگر: پرویز شیخ طادی
موسیقی: هادی آرزم
مدیر تولید: مجتبی امینی/

شکارچی شنبه و طالبانیسم یهود


خلاصه فیلم :در یک بندرگاه اسرائیل، زنی یهودی که پس از مرگ همسرش، با یک مرد مسیحی ازدواج کرده است، کودک 8-7ساله خود را درپی اقدامات حقوقی و اصرارهای زیاد پدربزرگش برای مدت کوتاهی به وی می سپارد. پدربزرگ کودک که یکی از سران جریان فکری صهیونیسم است در جواب نگرانیهای مادر، وعده می دهد که او یک ماه بیشتر اینجا نمی ماند و پس از آن، کودک با اراده خود هرکجا که خواست بماند.

فیلم «شکارچی شنبه» هفتمین ساخته «پرویز شیخ طادی» ماجرای استحاله فکری و ذهنی این کودک و حرکت از فطرت پاک انسانی تا تبدیل شدن به موجودی خشن و خطرناک و خونریز است.